factory-image

ما کی هستیم؟

داستان تولد کو پلن و ماموریتش!

factory-image
factory-image

از کجا شروع کردیم؟

گروه توسعه کسب و کار کو پلن از سال 1395 با پایان کار گروه مهندسی تهران کد در ادامه فعالیت های این گروه توسط مهندس محمد رضا خارستانی تاسیس شد. فعالیت گروه کو پلن بر پایه ارائه پهنه گسترده ای از خدمات به کسب و کارهایی است که از فضای مجازی برای ارائه خدمات، فروش محصولات، بازاریابی و برندسازی، جذب مشتریان جدید و فروش محصولات خود استفاده می نمایند.

factory-image

چه کسانی مشتریان ما هستند؟

فعالیت های گروه کو پلن معطوف به دو دسته خاص می شود. اول کسب و کارهایی که تصمیم گرفته اند از پتانسیل فضای مجازی برای رشد و گسترش کسب و کار سنتی خود در دنیای جدید استفاده نمایند و در این راه به تازگی وارد شده اند. این دسته کسب و کارهای پخته و با تجربه ای هستند که تاکنون به دلایل مختلف به صورت سنتی فعالیت می کرده اند و امروز تصمیم گرفته اند برای یک از اهداف خود فعالیت خود در فضای مجازی را گسترش دهند. اهداف این دسته عموما شامل یک و یا چند هدف از مواردی چون: گسترش بازارهای کنونی، ورود به بازارهای جدید، ارائه محصولات و خدمات جدید به بازار، افزایش فروش، کاهش هزینه های بازاریابی، افزایش بهره وری سازمانی، برندسازی و ... می باشد.

گروه دوم مشتریان کو پلن را کسب و کارهای نوپایی تشکیل می دهند که صاحبان آنها از تجربه و دانش قابل توجهی برخوردار هستند و با پشتوانه سالها تجربه خود در صنایع مختلف به بازار دیجیتال ورود کرده اند. این دسته از مشتریان ما عموما استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان و هسته های اولیه شکل گیری کسب و کارهای نوین درون سازمانی شرکت های بزرگ هستند. این کسب و کارها برای انتقال تجربه و اشتراک منابع با ما همراه می شوند.

factory-image
factory-image

هدف ما چیست؟

هدف گروه کو پلن در ارائه خدمات در این عبارت خلاصه می شود: "خدمات با کیفیت، سریع و جامع". با توجه به محدودیت منابع و هدف بزرگی که در پیش رو قرار گرفته است، ما با بیش از 10 شرکت و گروه به اشکال مختلف قرار همکاری و اشتراک منابع منعقد کرده ایم. این شرکت ها و گروه ها در تخصص های مختلف در کنار ما ایستاده اند و بسیاری از نیازهای مشتریان که پاسخگویی به آنها در توان ما نبود را برآورده می کنند. همچنین تعداد زیادی از دوستان و همکاران ما به صورت انفرادی بر اساس نیاز پروژه های مختلف با ما همکاری مقطعی داشته و دارند. تمامی این افراد، گروه ها و شرکت ها بر اساس تجربه های پیشین مورد آزمایش قرار گرفته اند و در کار و حرفه خود خبره و صادق هستند و به همین جهت ما آنها را به عنوان همراهان خود برگزیده ایم و به این همکاری افتخار می کنیم.

factory-image

چه خدماتی ارائه می کنیم؟

گروه کو پلن تلاش می کند در بازه شکل گیری یک ایده جدید تا تبدیل شدن این ایده به یک کسب و کار سودآور و پایدار در کنار صاحبان و موسسین آن باشد و در رفع نیازهای مختلف آنها را یاری نماید. خدمات گروه کو پلن شامل مواردی چون بررسی و تحلیل مشکل و راه حل ایده، تحقیقات بازار، طراحی بوم کسب و کار و پلان تجاری، طراحی محصول و روند ارائه خدمات به مشتریان، پیاده سازی و ساخت محصول، طراحی ساختار تولید مشتری و هک رشد، بازاریابی و تبلیغات، فروش، برندسازی، جذب سرمایه، تشکیل تیم و جذب منابع نیروی انسانی و ... می باشد. تعدادی از این خدمات از بدنه گروه کو پلن و برخی دیگر از سوی شرکای استراتژیک کو پلن به کسب و کارها ارائه می شد.

factory-image
factory-image

کو پلن به چه معنی است؟

کلمه Co-Plan از کلمات Co-Founder و Planning الهام گرفته شده است. گروه کو پلن در تلاش است در مسیر رشد کسب و کار و به خصوص در قدم های اولیه، همراه و هم قدم در برنامه ریزی و طراحی بخش های پیچیده یک کسب و کار نوین بر اساس پتانسیل های فضای مجازی و تکنولوژی های جدید باشد.